Право на портативність даних – ви маєте право вимагати від нас направити Вам структурований цифровий формат персональних даних або направити його іншій стороні. Інколи ми, можливо, будемо зобов’язані повідомляти ваші дані третім особам у зв’язку з нормативними актами або з юридичних питань. Крім цих випадків, ваші персональні дані третім особам передаватися не будуть. Обробка ncp-ua.com Ваших персональних даних відповідно до частини 5 статті 6 Закону здійснюється за Вашою згодою, як суб’єкта персональних даних, або у випадках, передбачених законами України, у порядку, встановленому законодавством. 11-12 та червня 2020, за підтримки Національного контактного пункту Євратом в Україні, відбувся тренінг “Інструменти та практика менеджменту проектів”.

ncp ua com

Ми надаємо великого значення збору тільки дійсно потрібної інформації. Моніторинг участі українських в програмі «Горизонт 2020» та інших європейських програмах.

Недавні Записи

В рамах виконання проектів H2020-MSCA-COFUND “Співфінансування регіональних, національних та міжнародних програм” буде профінансовано sixteen стипендій (Post-Doc) для… Накази директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації. За цей час компанія сформувала свою корпоративну політику по відношенню до клієнтів і до роботи.

  • «Європейська ніч дослідників» це загальноєвропейський захід, що фінансується за програмою Дії Марії Склодовської-Кюрі (MSCА) і спрямований на демонстрацію різноманітності науки, її …
  • Право бути проінформованим – ви маєте право отримувати від нас інформацію про стан обробки Ваших персональних даних.
  • Задайте всі питання, що вас цікавлять, виберіть тарифний план і домовтеся про візит майстра на зручну для вас дату.
  • Безлімітний трафік, однаково максимальна швидкість завантаження і вивантаження данихЗ Вами оперативно зв’яжеться оператор для уточнення усіх даних.
  • Відповідно до цього, було створено Національний контактний пункт при Мінекономрозвитку.

25-28 серпня 2020 року відбувся онлайн тренінг “Інструменти та практика менеджменту проєктів”, що є запланованим заходом CSA проєкту UAinEuratom (GA#822257) та фінансується Європейською комісією за Програмою Євратом . 10-11 вересня 2020 року відбувся тренінг із циклу тренінгів “На шляху до вдосконалення проєктних пропозицій та управління проєктами за Програмою HORIZON2020”, який був запланованим заходом CSA проєкту UAinEuratom (GA#822257), що фінансується Європейською комісією за Програмою Євратом . Мальтійський університет пропонує подати спільну заявку для участі у програмі Горизонт 2020 в проектах за напрямком Дії Марії Склодовської-Кюрі на індивідуальні стипендії (MSCA-IF-2019). Пропонуємо до Вашої уваги підбірку актуальних конкурсів Програми «Горизонт Європа» за робочою програмою «Цифрові технології, індустрія та космос» Завантажити матеріали можна за посиланням. 12 жовтня 2021 року, на 23-му Саміті Україна – Європейський Союз було офіційно підписано Угоду про участь України у Рамковій програмі з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» та Програмі з досліджень та навчання Європейського…

Полірувальні Матеріали

Для цього Ви можете реалізувати право на отримання довідкових відомостей, стосовно Ваших персональних даних, які ми оброблюємо. Також ми маємо інформувати Вас про збирання та використання Ваших персональних даних, строк ії зберігання, а також кому ми маємо право передавати Ваші персональні дані. Згода, суб’єкта персональних даних – добровільне волевиявлення фізичної особи (за умови її поінформованості) щодо надання дозволу на обробку її персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки, висловлене у письмовій формі або у формі, що дає змогу зробити висновок про надання згоди. На минулому тижні (09-10 липня 2020 року) успішно провели черговий тренінг з планування та участі в проектах Європейської рамкової програми з досліджень та інновацій HORIZON 2020 року, який відбувся на базі Національного контактного пункту Євратом в Україні (ННЦ ХФТІ).

Bagikan berita ini

By DM