Весь контент доступний за ліцензієюCreative Commons Attribution four.zero International license, якщо не зазначено інше. Перлина національного і патріотичного виховання в закладі освіти – це наш етнографічний музей «Українська світлиця», який функціонує з 1992 року і в якому силами школярів зібрані експонати з багатьох місць Слобожанщини, Куп’янщини. Та джерел третіх осіб, які мають право збирати, обробляти та передавати дані згідно з законодавством України.

  • Користувач використовує зведені дані та аналітичну інформацію для прийняття будь-яких рішень виключно на власний розсуд і Компанія не несе жодної відповідальності за наслідки використання цих даних та аналітичної інформації.
  • Додаток автоматично збирає події, створені у групах українських культурних товариств, суботніх та недільних шкіл, ансамблів у соціальній мережі Facebook, що підключились до «Пацьорок».
  • Остроградського, тренерка програми «Демократична школа».
  • Підключившись один раз, достатньо створювати події у групі або на FB-сторінці, що вже є рутиною для більшості культурних товариств.

«Я працюю в Програмі «Демократична школа», бо маю власний травматичний досвід навчання в школі. Я вірю, що права людини можуть починатися в школі і що Програма може значно зменшити кількість дітей, травмованих школою. Через роботу над курсом я хочу поділитися з вами своєю натхненною вірою». Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань компанія ТЗОВ “101 101 ШКОЛА УСПІХУ” має 1 судових рішень. З перших кроків шкільної реформи програма «Демократична школа» допомагає закладам загальної середньої освіти та вчителям по всій Україні йти в ногу з часом, втілювати на практиці можливості шкільної автономії й академічної свободи.

Увага! Запрошуємо На День Знань

Завідувачка відділу виховної роботи та позашкільної освіти, старша викладачка в Комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради «Академія неперервної освіти». Ольга займається підготовкою заступників директорів шкіл з виховної роботи, педагогів-організаторів і класних керівників; впроваджує освітні інноваційні проєкти і програми. «Я працювала над курсом із надією запропонувати актуальні, цікаві та мотивуючі матеріали для змін у собі, закладах освіти та суспільстві загалом. Також цей курс потрібний для професійного та особистісного розвитку, для підвищення кваліфікації з викладання громадянської освіти». Семирічну школу перетворено на десятирічну, а в 1937 р. У середній школі навчалось 800 учнів і працювало sixteen учителів.

101 школа успіху

Зібравши 22 відзнаки, користувач отримає сертифікат про успішне завершення навчання. Він підтверджує підвищення кваліфікації в обсязі 30 годин відповідно до затвердженої програми підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів освіти. Автентичність сертифікату можна перевірити за посиланням на ньому. Всі видані сертифікати внесено до реєстру, з яким можна ознайомитись за посиланням.

Bagikan berita ini

By DM